Transpersonaalne hingamine

Mõned uksed avanevad vaid seestpoolt, transpersonaalne hingamine on just selline uks.

Sügava ja intensiivse hingamise protsessi ajal, spetsiaalselt selleks koostatud muusika toel, kohtud Sa oma alateadvusega. Selle protsessi käigus vabastad Sa oma keha ja vaimu füüsilistest ning hingelistest pingetest. Hingamine ergastab sinu aju ja mõtlemist, tugevdab närvisüsteemi ning aitab võitu saada ebakindlusest ja hirmudest.

Transpersonaalne Hingamine on keha ja meelt vabastav, puhastav ning neid omavahel ühendav protsess. Usalda iseennast ja luba endale tervenemine. Transpersonaalne hingamine, Annab Sulle täiusliku ja täieliku lõõgastumise.

Enamik tänapäeva inimesi hingab alateadlikult ja pinnapealselt üles rindkeresse, luues enda kehas „võitle-põgene“ seisundi. Pidev valmisolek võitluseks väsitab nii sinu keha kui hinge. Seansi ajal hingatakse sügavalt ning intensiivselt viies välja hulgaliselt CO2-e, mis läbi muutub selleks hetkeks ka vere pH tase. See muudab ajutegevust lubamaks teadvusel taanduda ning alateadvusel tõusta tegelemaks teemadega, mis olid selleks valmis. Me muudame ajukeemiat, mille läbi saame vabaneda stressist. 

Hingamine on suunatud inimesele, kes soovib uurida ja teadvustada oma keha ja meelt. Neile, kes soovivad mõista, miks on kehasse tekkinud pinged ja tulevad ette mõistmatud olukorrad, mida ei  suuda lahendada. 

TP hingamise seansil hallates oma hingamise käiku, kuulduna muusika toone ja rütme saate matkata aegade ja ruumide taha leides oma kadunud hingeosakesed, samas täites end puhta energiaga ja taastades terviklikkuse eneses.  Hingamise praktika on universaalne viis vabanemaks negatiivsest energiast ja emotsioonidest. Hingamine aitab kaasa energia balansseerimisele kehas, samuti nagu ka balansseerides psühholoogilised ebatasasused parandamaks sügava emotsionaalse ja spirituaalse trauma, vabastab stressi ning äratab sisemise potentsiaali. Tänu erakordsetele tingimustele milles me viibime hingamise ajal tajud laienevad, laienevad ka võimaluste piirid. See toob kaasa potentsiaali probleemide lahendamisteks oma elu eesmärgil. Hingame teadlikult, intensiivselt  ja sügavalt. Hingamisel muutub vere pH tase, me hingame välja kuni 50% süsihappegaasi, mille tulemusel ajuneuronite aktiivsus protsess muutub. Selle tulemusena suudame rohkem keskenduda,  meel rahuneb ja muutub selgeks, saame juurde väge. Hingates sügavalt ja intensiivselt on võimalik vaigistada argiteadvust ja saada kontakt oma alateadvusega. Kogeda emotsioone, mida olete aastaid alla surunud ja saada abi nii füüsilistele kui vaimsetele stressi sümptomitele. Oluliseks muudatuseks on lihaspingete vähenemine. Seansil koorite  justkui sibulat, minnes kiht kihilt sügavamale, aga teie ise määrate piirid  ja selle, kui kaugele olete valmis minema. 

Oleme ju märganud, kui teeme trenni kus hingamine kiireneb, siis peale trenni on kuidagi kergem olla. Pingest vabaneb meie diafragma ning lubab kopsudel suuremalt töötada. 

Hingamisetöö on aastatuhandeid vana praktika, mida on kasutatud paljudes kultuurides eluenergia liigutamiseks, füüsilise heaolu saavutamiseks ning teadvuse muutmiseks. 

Hingamisseanssi on vaja läbi viia koos juhendajaga, kuna hingates sügavalt ja intensiivselt muutub teadvuse seisund ning saadakse kontakti oma alateadvusega, kus asuvad meie tunded ja sügavad kogemised. Tihti kogetakse sünnimomendil või lapsepõlves sügavaid kogetuid emotsioone. 

Vastunäidustused:
Kui inimene põeb raskemal kujul erinevaid veresoonkonna haigusi, kõrgvererõhutõbe, glaukoomi, epilepsiat või on rase (eriti viimastel kuudel), siis seansis osavõtmine on tugevalt vastunäidustatud. Kuna seansi ajal me ei tea mida soovib muutunud mõistuslik-seisund üles tuua, võib muutuda kehatöö väga aktiivseks, hingamine väga sügavaks, siis me ka ei tea kuidas sellistel olukordadel keha suudab vastu pidada.

Päritolu:
Mainitud hingamine on saanud alguse Holotroopsest hingamisest mis loodi 70-l Ameerikas Stanislav Grofi poolt. Iseenesest hingamistöö on aastatuhandeid vana praktika, mida on kasutatud kõikides Idamaade kultuurides eluenergia liigutamiseks, teadvuse muutmise ja füüsilise heaolu eesmärgil. Nt Pranajama on hingamise süsteem mis on tuhandeid aastaid vana, samuti on kasutusel Kundalini joogas, jne.. Hõimukultuurides kasutati hingamistööd tihti ka selleks et saada kontakti esivanemate hingedega, kadumaläinud hingeosakeste jm eesmärkidel.

Sinu isiklik superkangelane

Tunned, et vajad abi ja usud, et saan sulle abiks olla? Teen seda meelsasti ja viivituseta.  
facebook-official