Elu on teekond

Selleks, et Sa saakid paremini aru, kuidas saan Sulle abiks olla ja miks just mina, räägin sulle paar sõna iseendast. Sellest, kuidas ma siia jõudsin, et asusin inimestele abi pakkuma aitamaks neil oma eluga paremini toime tulla.
Minu nimi on Arne Laus, 

ma olen sertifitseeritud terapeut, rahvusvaheliselt sertifitseeritud „Andestamise Ring“ juhendaja ja neuro-lingvistiline programmeerimise (NLP) praktik. Olen lõpetanud psühho- ja hüpnoteraapia kooli.

Olen tänulik, et mulle on antud võimalus olla hüpnoteraapia 4 aastase grupi mentoriks ja juhendajaks. Korra kuus korraldan grupi hingamisteraapia seansse ning viin läbi Andestamise Ringe. Igapäevaselt tegelen inimese hinge kuulamise ja toetamisega. Julgustan Sind astuma edasi, olgu juhtunud mis tahes. Iga sündmus on õppetund, mis võimaldab Sul edasi minna targemana ja kogenenumana.

Iga uus päev on võimalus õppida elust enesest. Tagasi vaadates möödanikule olen tänulik kõige eest, milleni juhus või minu enda plaanipärane tegevus on mind viinud. Olen tänulik oma laste emale, sellele järgnevale suhtele ning ka praegusele kaaslasele. Kui ma ei oleks neid suhteid kogenud, siis ma ei oleks täna siin. Mul puuduks see nii vajalik ebaõnnestumise kogemus Sinu aitamiseks.

Teekond terapeudiks pole olnud komistuskivideta aga küll on seal olnud piiramatult rõõmu. Üks õnnelik päev tõi minu ellu Taiji, hiljem jooga ning muud „mindfullness“ tegevused. Vähehaaval hakkas maailm minu jaoks selginema. Hakkasin mõistma, miks ei osanud ma enne ümbritsevat nõnda tajuda. Minus puudus tasakaal. Lõplik arusaam saabus Hispaanias Santiago De Compostela teel, kus läbisin jalgsi sadu kilomeetreid. Mul oli piisavalt aega olla iseendaga, miski selgines minus. Jõudnud tagasi koju oli minus tekkinud rahunemine, leidsin pikaajalise kooli. Naudin seda teed tänaseni. Jätkan enda inspireerimist üha taas avastada ennast, jälgides ja mõistes, et me oleme kõik üksteisele peegliteks. Kui minus mingi emotsioon tekib kellegi ajel, siis esmalt pean vaatama endasse. Mõistan, et me oleme kõik seotud läbi suhete ja emotsioonide. See kõik loob mulle võimaluse sind aidata - julgustan sind selle tee igal sammul.


facebook-official