Hüpnoteraapia

Meie igapäevaseid mõtteid ja tegusi juhivad lapsepõlves kogetud emotsioonid. Saa teadlikuks, millised on sinu mustrid. Kui meel soovib unustada, siis keha hoiab meeles. Hüpnoos on justkui unes kõndimine.

Hüpnoteraapias saame läheneda inimese terviklikkusele. Kasutamaks ära teadmist, et meie alateadvus salvestab infot 24/7, saame läbi hüpnoteraapia läheneda inimese uskumustele, hirmudele ja mõttemustritele, mis on salvestatud alateadvusse. Teadvusel ei ole mälu, kogu info võetakse alateadvusest. Kindlasti ei saa kõikidest muredest lahti ühe seansiga. Üldiselt teraapias soovitatakse käia 4-6 korda. See võiks olla aeg mille jooksul leitakse lahendused ebameeldivatele olukordadele elus. 

Ärkveloleku ajal teadvus tegeleb infotulva analüüsimisega, seoste loomisega ning otsuste tegemisega läbi meie eelnevatele kogemiste.  Teraapiaseansil saame kaasata hüpnoosi, minemaks mööda teadvusest, leides alateadvusest info, milledes on salvestunud reaktsioonid ümbritsevale maailmale. Hüpnoosi all saab inimene ülestõusnud negatiivsete emotsioonide mustreid muuta, tagamaks endale rahulolevam elu. Kui magame, siis meie teadvus on taandunud, kuid meie alateadvus toimib edasi. Sarnane olukord valitseb hüpnoteraapia seansi ajal, mil inimene on hüpnoosi seisus. Olles lõõgastunud seisus saab inimene enda liigärevat teadvust rahustades saavutada kontakti oma alateadvusega.

Meie süvaalateadvuses on salvestunud eluks vajalikud funktsioonid nagu hingamine, motoorika ning ka igapäevased tegevused, milledele me ei pööra tähelepanu. Samal ajal kui teadvus tegeleb analüüsimise ja lahenduste otsimisega, teeb meie alateadvus taustal tublilt tööd andmaks välja infot ning salvestamaks uut. 

Meil kõigil on teatud mustrid, kuidas me mõtleme või kuidas käitume, ka Sinul. Hüpnoos on sügav lõõgastunud olek, kus teadlikus on taandunud ning alateadvus on valmis tegelema informatsiooniga, mis on just selles hetkes vajalik inimese rahulolu või lahenduse tagamiseks. Me omad unenäod on pärit alateadvusest.

Sinu isiklik superkangelane

Tunned, et vajad abi ja usud, et saan sulle abiks olla? Teen seda meelsasti ja viivituseta.  
facebook-official