"Andestamise Ring"

Andestamine endale on kingitus Iseendale. Teised vastutavad, mida nemad on öelnud või teinud, kuid meie oleme vastutatavad, millised järeldused me teeme. Eesmärk on saada tagasi oma vägi, julgus seista iseenda eest jäämata mineviku vangi, jäämata kinni hetke minevikus, kus meile öeldi või tehti midagi halba. 

Andestamise Ringi on loonud Olivier Clerc, kes koges seda rituaali tervendamiseks Mehhikos kohtudes tolteekide tarkuste edasiviia ja raamatu „Neli kokkulepet“ autori Don Miguel Ruiz käe all. Olivier on prantsuse kirjanik ja tõlkija, kes soovib tõlkida kirjanikku mitte raamatut. Selleks et tõlkida, soovib ta alati kohtuda enne kirjanikuga veendumaks, kas kirjanik ise elab selle eluviisi ja mõistmise järgi nagu kirjutab. Olivieri enda kuulsaim raamat, millise palus kirjutada Don Miguel Ruiz on „Andestamise Kingitus“. Tänaseks on see raamat ka tõlgitud Eesti keelde.

Andestamise Ring on loodud, et võimaldada lühikese aja jooksul kogeda andestamise rituaali. Andestamine toimub iseendale läbi ringis oleva teise isiku. See aitab parandada Iseenda südamehaavu. 

Andestamise Ring ei ole see, et me unustame kellegi või tehtud teo. See ei ole leppimine ega ka julgustamine uutele tegudele. Leppimiseks on vaja kahte inimest. Kuid Andestamiseks on vaja ainult meid Ise. Selleks on vaja Ennast!

Andestamise Ringid toimuvad nüüdseks kaasaarvatud Eestiga 18-s riigis omades sadu ringe. See on viis, mis on tervendanud tuhandeid südameid, on toonud inimestele uskumatuid kogemisi ja märkamisi.

Sinu isiklik superkangelane

Tunned, et vajad abi ja usud, et saan sulle abiks olla? Teen seda meelsasti ja viivituseta.  
facebook-official